• Banner

Per Shqiperine dhe shqiptaret, Conrad Malte - Brun
  • Per Shqiperine dhe shqiptaret, Conrad Malte - Brun

Per Shqiperine dhe shqiptaret, Conrad Malte - Brun

2560

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL790 Up to ALL2,370
ALL800
Quantity
In Stock

Description

Title: Për Shqipërinë dhe shqiptarët
Category: History, memories
Author: Conrad Malte - Brun
Albanian translator: Ilirjana Angoni
Publisher: Plejad
Year: 2011
Pgs. 230
Weight: 0.26 kg
ISBN: 978-99956-57-70-3

Product Details
Plejad
2560
16 other products in the same category:

Rrethimi i Shkodrës, Marlin Barleti

(0)

Historia botërore i ka anashkaluar mjaft heroizmin e shqiptarëve dhe faktin që ata u bënë pengesë dhe i vonuan osmanët në synimin e tyre për të pushtuar gjithë Europën. Marin Barleti i jep, pra, botës një rrëfim të drejtpërdrejtë heroizmi përballë një pushtimi mizor: burra të thjeshtë e gra që luftojnë për familjet, për tokën dhe besimin e tyre.

Price ALL500
More
In stock

Reference: SKU001742

Publisher: UET Press

Fjala e lire, sfide europiane, Sokol Balla

(0)

Title: Fjala e lirë, sfidë europiane - Mbi lirinë e shprehjes kur kërkojmë eurointegriminOriginal: Fjala e lirë, sfidë europiane - Mbi lirinë e shprehjes kur kërkojmë eurointegriminCategory: Political SciencesAuthor: Sokol BallaPublisher: UET PressYear: 2011Pgs. 156Weight: 0.19 kgISBN: 978-99956-39-27-3

Price ALL500
More
In Stock
chat Comments (0)