Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Komedia Hyjnore, Dante Aligieri Maximize

Komedia Hyjnore, Dante Aligieri

SKU001224

Availability: In Stock

$23.94

Reduced price!

-15%

$28.17

Customers who bought this product also bought:

 • Arvanitet dhe prejardhja e grekeve, Aristidh P. Kola

  Arvanitet...


  Title: Arvanitët dhe prejardhja e grekëve,...

 • Loja, shembja e qiellit, Bashkim Shehu

  Loja,...


  Title: Loja, shembja e qiellitOriginal: Loja,...

 • Proze dhe vargje te zgjedhura 3, Mitrush Kuteli

  Proze dhe...


  Title: Prozë dhe vargje të zgjedhura, vëllimi i...

Title: Komedia Hyjnore
Original: La Divina Commedia
Category: Poem
Author: Dante Alighieri
Albanian translator: Pashko Gjeçi
Publisher: Argeta – LMG
Pgs. 762
Weight: 0.871 kg
ISBN: 978-99943-30-36-5