Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Cili eshte kompleksi yt, Pina Gorgoni, Paolo Nuci

2685
Rating 
ALL700.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Cili është kompleksi yt?
Original: Di che complesso sei?
Category: Psychology
Author: Pina Gorgoni, Paolo Nuci
Albanian translator: Qemal Velija
Publisher: Plejad
Year: 2007
Pgs. 256
Weight: 0.291 kg.
ISBN: 978-99943-903-6-8

Product Details
Plejad
2685
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Cili eshte kompleksi yt, Pina Gorgoni, Paolo Nuci

Cili eshte kompleksi yt, Pina Gorgoni, Paolo Nuci

Write your review
You might also like

Reference: SKU001150

Brand: Dituria

Totem dhe Tabu, Sigmund Freud

Review(s): 0

Title: Totel dhe TabuCategory: PsychologyAuthor: Sigmund FreudAlbanian translator: Gentian VyshkaPublisher: DituriaYear: 2003Pgs. 164Weight: 0.221 kgISBN: 978-99927-59-08-9

Price ALL700.00
More
In Stock
16 other products in the same category: