Nobel Price Winners

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! Muzeu i pafajesise, Orhan Pamuk View larger

Muzeu i pafajësisë, Orhan Pamuk

SKU001673

New book

Vepra voluminoze është shkruar dhe është botuar dy vjet pas marrjes së Çmimit Nobel në Letërsi në vitin 2006. "Muzeu i pafajësisë" është një histori magjepsëse dashurie, me një shtritje të gjatë në kohë dhe një densitet të lartë emocional.

More details

In stock

$18.03

-20%

$22.54

More info

Title: Muzeu i pafajësisë
Original: Mosumiyet Muzesi
Category: Novel
Author: Orhan Pamuk
Albanian translator: Drita Çetaku-Turdiu
Publisher: Skanderbeg Books
Year: 2011
Pgs. 656
Weight: 0.75 kg
ISBN: 978-99943-51-75-6

 

Reviews

Write a review

Muzeu i pafajësisë, Orhan Pamuk

Muzeu i pafajësisë, Orhan Pamuk

Vepra voluminoze është shkruar dhe është botuar dy vjet pas marrjes së Çmimit Nobel në Letërsi në vitin 2006. "Muzeu i pafajësisë" është një histori magjepsëse dashurie, me një shtritje të gjatë në kohë dhe një densitet të lartë emocional.

Related books

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)