• Banner

Të bëftë mirë bebushi im, Fiona Wilcock

Mbi 200 receta dhe ide të vyera, që dëftojnë se si mund ta shkëputni foshnjën nga gjiri ose nga biberoni, duke i dhënë ushqime që t'i hajë me dorën e vet.

ALL1,500
Quantity
In stock

Description

Title: Të bëftë mirë bebushi im
Gatime të shijshme për fëmijë të shëndetshëm
Original: Feeding Your Baby Day by Day: From First Tastes to Family Meals
Category: Cooking
Author: Fiona Wilcock
Translator: Mariola Poro
Publisher: AEditions
Year: 2021
Pgs. 226
Weight: 0.9 kg
ISBN: 978-9928-3493-5-4
Format: Hardcover
This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:

Publisher: Ideart

Të ëmblat ëmbëlsira, Mario Grazia, Mariagrazia Villa

Ëmbëlsirat, të ëmblat, shumëngjyrëshet, aromëndjellëset... tundimi që falet e dëshirohet prej të gjithëve. Por jo të gjithë kanë lindur pastiçier... E nëse nuk keni lindur e tillë, provën e parë mund ta bëni në kuzhinën tuaj modeste nën shoqërinë e "Të ëmblat Ëmbëlsira".

Price ALL3,000
More
In stock

Publisher: Botimet Dudaj

Sekretet e shijes, Renato Mekolli

Renatoja, me kujdesin maksimal e përkushtimin e tij, bëri për vete çdo klient që shijoi pjatat e krijuara prej tij, duke bërë të mbushej plot çdo restorant ku ai ka punuar. Këto janë arsyet që ai meritoi çdo sukses e çmim, të cilat për 5 vjet me radhë e çuan në evenimentin më të rëndësishëm të gastronomisë në Greqi, "Kapelat e Arta".

Price ALL1,500
More
Out-of-Stock
Comments (0)