Contemporary

Information

Publishers

Authors

New Reduced price! Lehtesia e padurueshme e qenies,Milan Kundera View larger

Lehtësia e padurueshme e qenies, Milan Kundera

New book

Një grua e re, Tereza, dashurohet me një kirurg të suksesshëm, Tomasin, një burrë i ndarë midis dashurisë së tij për të dhe dashurisë për gratë e tradhtive të tij të pakorrigjueshme.

More details

$14.09

-20%

$17.61

More info

Original: L’insoutenable legerete de l’etre
Category: Novel
Author: Milan Kundera
Albanian translator: Saverina Pasho
Publisher: Dituria
Year: 2019
Pgs: 302
Weight: 0.395 kg
ISBN: 978-9928-292-11-7

Reviews

Write a review

Lehtësia e padurueshme e qenies, Milan Kundera

Lehtësia e padurueshme e qenies, Milan Kundera

Një grua e re, Tereza, dashurohet me një kirurg të suksesshëm, Tomasin, një burrë i ndarë midis dashurisë së tij për të dhe dashurisë për gratë e tradhtive të tij të pakorrigjueshme.

Related books

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)