Tituj te rinj nga shtepia botuese Ideart

5
708

Pershendetje miq te librit,

ju njoftojme se ne javen e ardhshme do fillojme te publikojme librat e botuar nga shtepia botuese Ideart. Duke qene se i kemi pare keto libra, mund t’ju themi se eshte nje shtepi botuese serioze, e cila nuk ka humbur kohe ne vorbullen e publikimeve komerciale, por ka krijuar biblioteke te vertete te perqendruar tek letersia me e mire shqiptare dhe boterore, si dhe tek kryeveprat e filozofise boterore.

Te gjithe titujt e rinj qe ne do publikojme, do mund t’i gjeni duke pergjedhur Shtepine Botuese Ideart nga menuja ne krah te djathte siper ose duke klikuar ketu.

Mirepresim komentet dhe sugjerimet tuaja.

 • shkolla loro borici

  Pershendetje
  Dua qe te bej porosine e disa teksteve shkollore
  TIK 12 80 cope
  Tik 10 32 cope
  Tik 11 40 cope

 • mejlia

  ckemi
  doja te dija nqs ju lutem te me gjeni disa libra per adoloshente (sa me shume mundesisht)
  flm do me benit shume nder

 • onida

  Pershendetje!
  A keni ndonje veper te Dekartit?”Pasioni te shpirtiti” te Dekartit dhe “Nje hyrje ne filozofine” e Dekartit???
  Ju lutem i dispononi keto libra,dhe nqs ka mundesi ju lutem me ktheni nje pergjigje.