Titulli: Shpata ne shkemb (kopertine e trashe)Origjinali: La spada nella rocciaGjinia: RomanAutori: Jeronim StiltonShqipëroi: ...

Read More

Më poshtë po rendisim listën e librave të serisë së aventurave të Tom Gejts ...

Read More

Çarli dhe Fabrika e Çokollatave E veja dhe biografi i Roald Dahl thonë se ...

Read More

Psikologji – Pasioni për tregimet dhe romanët nuk mësohet me fjalë, shembulli është mënyra më ...

Read More

Libri për fëmijë me 12 përralla klasike është pikërisht kështu, një përmbledhje me 12 ...

Read More