nga Admin

3 Janar, 2008

Te nderuar vizitore dhe miq te Shtepise se Librit,

Ju kerkojme ndjese por ne kete periudhe serveri ku edhe kjo faqe eshte e hostuar pati nje problem te rende teknik qe coi ne nderprerjen e plote te sherbimit.

Keto dite ne do jemi duke u marre me riparimin e plote te faqes per t’a rikthyer ate ne gjendjen e meparshme.

Ju faleminderit per mirekuptimin,
Administratoret e Librarise Shtepia e Librit
Elvisi & Gjergji

 • Pershendetje Anila,
  faleminderit per sugjerimet dhe te siguroj qe po punojme per te bere te gjitha ndryshimet e nevojshme.

  Porosite ne Gjermani: Ne postojme edhe ne Gjermani, dhe ne fakt ne momentin qe jeni duke bere porosine tuaj, Gjermania mund te gjendet te lista e shteteve (por ne anglisht – Germany).

  Adresen tone do ta vendosim menjehere edhe te faqja Kush Jemi, se bashku me adresa email dhe numrat e telefonit.

  Persa i perket procesimit te kartave te kreditit, ne i bejme ato plotesisht nepermjet PayPal, ose me mire, PayPal i proceson per ne. Pra ne nuk jemi ne dijeni per te dhenat e kartes tuaj, e vetmja gje qe ne dime eshte adresa ku duhet derguar porosia dhe nese pagesa eshte kryer me sukses ose jo.

  Elvisi

 • Ne websitin tuaj nuk arrita te gjej nese dergoni edhe ne Gjermani si dhe sa kushton. Do te ishte me serioze te vendosni edhe adresat se kush jeni, pasi nuk mund te qendroni anonim dhe njekohesisht kerkoni kartat e kreditit….

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
  >