Kategoritë

Botuesit

Autorët

Politikat e Bashkimit Europian, Desmond Dinan Shihe të plotë

Politikat e Bashkimit Europian, Desmond Dinan

Titulli: Politikat e Bashkimit Europian
Origjinali: Ever closer union
Gjinia: Marrëdhënie ndërkombëtare
Autori: Desmond Dinan
Shqipëroi: Julia Çela
Shtëpia botuese: AIIS Tirana Times
Fq. 366
Pesha: 0.441 kg
ISBN: 978-99927-799-0-3

Info shtesë

SKU001164

Disponueshëria: Ne gjendje

$16.90

Me ulje çmimi!

-20%

$21.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Ekonomia ne shekullin XXI, Pierre Calame

  Ekonomia ne...


  Si do të mundet njerëzimi në kushtet e...

 • Economicus, Sektori publik ne udhekryq, nr. 1

  Economicus,...


  Revista "Economicus" është një botim me...

 • Evropa ekonomike dhe e ardhmja e saj, Letessier, Silvano, Soin

  Evropa...


  Pas më shumë se një gjysëm shekulli ekzistence,...