Kategoritë

Botuesit

Autorët

Bazat e marredhenieve nderkombetare, Karen A. Mingst Shihe të plotë

Bazat e marredhenieve nderkombetare, Karen A. Mingst

Titulli: Bazat e marrëdhënieve ndërkombëtare
Origjinali: Essentials of international relations
Gjinia: Marrëdhëniet ndërkombëtare
Autori: Karen A. Mingst
Shqipëroi: Tonin Beci
Shtëpia botuese: AIIS Tirana Times
Viti: 2010
Fq. 404
Pesha: 0.674 kg
ISBN: 978-99943-742-74

Info shtesë

SKU001158

Disponueshëria: Ne gjendje

$16.90

Me ulje çmimi!

-20%

$21.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Bursa dhe tregu i letrave me vlere ne Shqiperi, Elvin Meka

  Bursa dhe...


  Pjesa dërrmuese e materialeve, eseve dhe...

 • Juvenilia dhe vjersha te tjera, Ndre Mjeda

  Juvenilia...


  Në këtë poemë shoqërore – psikologjike me...

 • Tregtar flamujsh, Ernest Koliqi

  Tregtar...


  Ernest Koliqi (1903 - 1975) është poet,...

Titulli: Bazat e marrëdhënieve ndërkombëtare
Origjinali: Essentials of international relations
Gjinia: Marrëdhëniet ndërkombëtare
Autori: Karen A. Mingst
Shqipëroi: Tonin Beci
Shtëpia botuese: AIIS Tirana Times
Viti: 2010
Fq. 404
Pesha: 0.674 kg
ISBN: 978-99943-742-74