Kategoritë

Botuesit

Autorët

Studime historiko – krahasuese per gjuhen shqipe, Norbert Jokl Shihe të plotë

Studime historiko – krahasuese per gjuhen shqipe, Norbert Jokl

Disponueshëria: Në gjendje

$33.80

Me ulje çmimi!

-20%

$42.25

Titulli: Studime historiko – krahasuese për gjuhën shqipe (kopertinë e trashë)
Origjinali: Historisch – Vergleichende untersuchungen über das albanische
Gjinia: Studime gjuhësore
Autori: Norbert Jokl
Shqipëroi: Skënder Gashi, Eqrem Çabej, Anton Krajni, Ali Dhrimo, Ethem Lika, Genc Lafe, Tomor Dani
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës
Viti: 2017
Fq. 942
Pesha: 1.742 kg.
ISBN: 978-9951-615-67-9