Kategoritë

Botuesit

Autorët

El Kanun de Leke Dukagjin Shihe të plotë

El Kanun de Leke Dukagjin

Disponueshëria: Në gjendje

$22.54

Me ulje çmimi!

-20%

$28.17

Titulli: El Kanun de Lekë Dukagjin (kopertinë e trashë)
Origjinali: Kanuni i Lekë Dukagjinit
Gjinia: Kulturë
Shqipëroi: Erida Ajazi
Shtëpia botuese: EDFA
Viti: 2016
Fq. 112
Pesha: 0.841 kg.
ISBN: 978-9928-4310-3-5

Kanuni i Lekë Dukagjinit vjen në spanjisht dhe në shqip në këtë vëllim.