Kategoritë

Botuesit

Autorët

Me ne fund nje shi diamantesh, Sveva Casati Modignani Shihe të plotë

Me ne fund nje shi diamantesh, Sveva Casati Modignani

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën kështu, një gjuetie në kërkim të thesarit...

Info shtesë

SKU000089

Disponueshëria: Në gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

libërNga (sasia)Ulja
Me ne fund nje shi diamantesh, Sveva Casati Modignani3 --$1.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

  • Shija e hidhur e tradhetise, Saskia Noort

    Shija e...


    Një rreth familjesh, që mblidhen rregullisht,...

  • Pafajesi vrastare, Nora Roberts

    Pafajesi...


    TitulliPafajësi vrastareAutoriNora...

Titulli: Më në fund një shi diamantesh
Origjinali: E infine una pioggia di diamanti
Gjinia: Roman
Autori: Sveva Casati Modignani
Shqipëroi: Aida Baro
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2006
Fq. 384
Pesha: 0.351 kg.
ISBN: 978-99943-33-66-6

Mbi librin

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën kështu, një gjuetie në kërkim të thesarit...