Romane

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Bombe ne Beograd, Albatros Rexhaj Shfaq të madhe

Bombe ne Beograd, Albatros Rexhaj

Produkt i ri

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore. "Bombë në Beograd" është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmime, plot aksion, ankth dhe intriga.

Më shumë detaje

Në gjendje

$9.02

-20%

$11.27

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Bombë në Beograd
Origjinali: Bombë në Beograd
Gjinia: Roman
Autori: Albatros Rexhaj
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2015
Fq. 234
Pesha: 0.258 kg.
ISBN: 978-9928-175-81-6

Mbi librin

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore. "Bombë në Beograd" është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmime, plot aksion, ankth dhe intriga.

Në sfond të të gjithë kësaj është dashuria mes dy heronjve kryesorë. Një dashuri e pamundur, e përshkruar me shumë ndjenja dhe pak fjalë.

Mbi autorin

Albatros Rexhaj është shkrimtar shqiptar i lindur në Prizren (1975). Veprimtarinë e tij krijuese e zhvillon midis Tiranës dhe Prishtinës. Fitues i çmimit "Shkrimtari i vitit 2013" në panairin jubilar "Prishtina 2013".

Ai është autor i disa dramave për teatër dhe i librave "Lettera a un amico italiano dal Kosovo" (1999), "Ditar dashurie e një shkrimtari" (2012), "Edith" (2013) dhe "Zonja Z" (2014). Veprimtaria e tij publicistike dhe letrare mund të ndiqet në blogun elektronik ëëë.filozofiaurbane.com.

Reviews

Write a review

Bombe ne Beograd, Albatros Rexhaj

Bombe ne Beograd, Albatros Rexhaj

Një armë e shkatërrimit në masë ka nisur rrugëtimin drejt Beogradit. Nëse bomba shpërthen, kjo do të shënojë fillimin e Luftës së Tretë Botërore. "Bombë në Beograd" është një rrëfim i zhanrit thriller, i shkruar në stilin e prozës filmime, plot aksion, ankth dhe intriga.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)