Romane

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Djalli qe pagova per keshille, Jeta Vojkollari Shfaq të madhe

Djalli qe pagova per keshille, Jeta Vojkollari

Produkt i ri

Kur diçka mrekullisht tronditëse ndodhi në jetën e Sabrinës, u duk sikur dashuria dhe xhelozia për Tomin filluan të thërrmoheshin brenda saj. Psikoterapistja më e mirë e Tiranës u mbërthye nga euforia. Askush dhe asgjë s'e frenonte dot më. Tani ajo do t'i zgjidhte klientët nga paria e vendit.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$10.14

-20%

$12.68

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Djalli që pagova për këshillë
Origjinali: Djalli që pagova për këshillë
Gjinia: Roman
Autori: Jeta Vojkollari
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2014
Fq. 132
Pesha: 0.279 kg.
ISBN: 978-99943-0-357-1

Fragment nga libri

Kur diçka mrekullisht tronditëse ndodhi në jetën e Sabrinës, u duk sikur dashuria dhe xhelozia për Tomin filluan të thërrmoheshin brenda saj. Psikoterapistja më e mirë e Tiranës u mbërthye nga euforia. Askush dhe asgjë s'e frenonte dot më. Tani ajo do t'i zgjidhte klientët nga paria e vendit.

Do ta vinte kryeministrin në fron e do ta shikonte si përpëlitej në pazotësinë e tij për t'i shtypur fantazmat brenda vetes. Ajo do t'i shndërronte fantazmat e tij në skllevërit e saj dhe pastaj do të luante me to. Ndoshta ai do të qante. Ndoshta do t'i lutej asaj. Ndoshta truprojat e kryeministrit do ta vrisnin Sabrinën, se ajo kish mësuar sekretet e tij.

Dhe Tomi? Oh, i mjeri Tom! Ai nuk do ta linte kurrë po ta dinte çfarë kishte ndodhur. Ikja e tij e bëri Sabrinën më të hidhur, më sarkastike, më djallëzore. Hakmarrja e saj ndaj Tomit – asgjë tjetër veçse perfeksion. Nuk ka burrë në botë që do të donte të përjetonte atë që përjetoi Tomi.

Reviews

Write a review

Djalli qe pagova per keshille, Jeta Vojkollari

Djalli qe pagova per keshille, Jeta Vojkollari

Kur diçka mrekullisht tronditëse ndodhi në jetën e Sabrinës, u duk sikur dashuria dhe xhelozia për Tomin filluan të thërrmoheshin brenda saj. Psikoterapistja më e mirë e Tiranës u mbërthye nga euforia. Askush dhe asgjë s'e frenonte dot më. Tani ajo do t'i zgjidhte klientët nga paria e vendit.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)