Kategoritë

Botuesit

Autorët

E verteta mbi Shqiperine dhe shqiptaret, Pashko Vasa Shihe të plotë

E verteta mbi Shqiperine dhe shqiptaret, Pashko Vasa

Në qoftë se do të më duhej të merrja vendim për të luftuar për vendosjen e paqes ose për vënien e drejtësisë, unë do të zgjidhja luftën për vendosjen në vend të drejtësisë.

Info shtesë

SKU001936

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$6.20

Me ulje çmimi!

-20%

$7.75

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Xha Gorioi, Honore de Balzak

  Xha Gorioi,...


  Ngjarja vendoset në "Pensionin Familiar" pronë...

 • Juvenilia dhe vjersha te tjera, Ndre Mjeda

  Juvenilia...


  Në këtë poemë shoqërore – psikologjike me...

 • Lahuta e Malesise, varianti i plote, Gjergj Fishta

  Lahuta e...


  "Lahuta e Malësisë", me 30 këngë, rreth 17.000...

Titulli: E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët
Origjinali: E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët
Gjinia: HistoriAutori: Pashko Vasa
Shtëpia botuese: Argeta - LMG
Viti: 2010
Fq. 102
Pesha: 0.141 kg
ISBN: 978-99956-17-66-0

Mbi librin

Në qoftë se do të më duhej të merrja vendim për të luftuar për vendosjen e paqes ose për vënien e drejtësisë, unë do të zgjidhja luftën për vendosjen në vend të drejtësisë.