Kategoritë

Botuesit

Autorët

Obsesione, Fobi dhe Paranoja, Sigmund Freud Shihe të plotë

Obsesione, Fobi dhe Paranoja, Sigmund Freud

SKU001149

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Cifti i dashuruar, Leo Buscaglia

  Cifti i...


  I njohur si libri më popullor i sociologut të...

 • Pandershmeria, Dan Ariely

  Pandershmeri...


  Policët përdorin kërcënimin e gjobës për të...

 • Koprraci, Molieri

  Koprraci,...


  Në komedinë "Koprraci" Molieri demaskon me...

Titulli: Obsesione, Fobi dhe Paranoja
Gjinia: Psikologji
Autori: Sigmund Freud
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2004
Fq. 120
Pesha: 0.161 kg
ISBN: 978-99927-59-27-5