Kategoritë

Botuesit

Autorët

Misioni i Zigmund Frojdit, Erich Fromm Shihe të plotë

Misioni i Zigmund Frojdit, Erich Fromm

Titulli: Misioni i Zigmund Frojdit, Analiza e personalitetit dhe e ndikimit të tij
Gjinia: Biografi, psikologji
Autori: Erich Fromm
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2003
Fq. 196
Pesha: 0.131 kg
ISBN: 978-99927-59-07-0

Info shtesë

SKU001148

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$5.56

Me ulje çmimi!

-20%

$6.95