Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Vajza qe humbi buzeqeshjen, Miranda Hart Shfaq të madhe

Vajza qe humbi buzeqeshjen, Miranda Hart

Produkt i ri

Kloja është një vajzë me imagjinatë të madhe, me zemër të madhe dhe me një buzëqeshje edhe më të madhe. Por, kur një ditë të tmerrshme ajo zgjohet dhe zbulon se i ka humbur buzëqeshja, niset që ta gjejë atë dhe përfundon në një aventurë të jashtëzakonshme me ca miq krejt të pazakontë...

Më shumë detaje

$11.27

-20%

$14.09

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Vajza që humbi buzëqeshjen
Origjinali: The girl with the lost smile
Gjinia: Roman
Autori: Miranda Hart
Shqipëroi: Rudina Çupi
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2018
Fq. 364
Pesha: 0.437 kg.
ISBN: 978-9928-219-92-3

Mbi librin

Kloja është një vajzë me imagjinatë të madhe, me zemër të madhe dhe me një buzëqeshje edhe më të madhe. Por, kur një ditë të tmerrshme ajo zgjohet dhe zbulon se i ka humbur buzëqeshja, niset që ta gjejë atë dhe përfundon në një aventurë të jashtëzakonshme me ca miq krejt të pazakontë...

Kloe Gjata ka humbur buzëqeshjen. Ajo nuk lë vend pa e kërkuar. (Poshtë jastëkut. Poshtë shtratit. Poshtë hundës së vet. Natyrisht.) Ajo provon çdo gjë që buzëqeshja t’i rikthehet. (Pankekët që i pëlqejnë jashtë mase. Gjyshen e dashur. Gazmoren e preferuar. Natyrisht.)

Por duket sikur asgjë nuk po funksionon! Deri kur një natë ndodhi diçka krejtësisht e magjishme dhe Kloja u gjend në një aventurë përtej kësaj bote...

Reviews

Write a review

Vajza qe humbi buzeqeshjen, Miranda Hart

Vajza qe humbi buzeqeshjen, Miranda Hart

Kloja është një vajzë me imagjinatë të madhe, me zemër të madhe dhe me një buzëqeshje edhe më të madhe. Por, kur një ditë të tmerrshme ajo zgjohet dhe zbulon se i ka humbur buzëqeshja, niset që ta gjejë atë dhe përfundon në një aventurë të jashtëzakonshme me ca miq krejt të pazakontë...