Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem, Rachel Renee Russell, libri i shtate Shfaq të madhe

Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem, Rachel Renee Russell, libri i shtate

Produkt i ri

Makthi i shfaqjes televizive të Nikit: Drita... Kamera.... Niki Mekenzi?? Uh – oh!

Më shumë detaje

Në gjendje

$11.27

-20%

$14.09

Add to wishlist

Më shumë infromacione

Titulli: Ditarët e Peshkopes, Rrëfenjat e një ylli televiziv jo dhe aq të famshëm, libri i shtatë
Origjinali: Dork Diaries 7, Tales from a not so glam TV star
Gjinia: Roman
Autori: Rachel Renèe Russell
Shqipëroi: Elda Beta
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2018
Fq. 352
Pesha: 0.437 kg.
ISBN: 978-9928-219-80-0

Fragment nga libri

Makthi i shfaqjes televizive të Nikit: Drita... Kamera.... Niki Mekenzi?? Uh – oh!

Reviews

Write a review

Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem, Rachel Renee Russell, libri i shtate

Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem, Rachel Renee Russell, libri i shtate

Makthi i shfaqjes televizive të Nikit: Drita... Kamera.... Niki Mekenzi?? Uh – oh!

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)