Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Flouku dhe Lila, aventurat tek qiellgervishtesja, Petra Dvorakova

Produkt i ri

Petra Dvořáková, shkrimtare dhe skenariste çeke, ka lindur në vitin 1977. Për librin e saj të parë "Ëndrra e ndryshuar", botuar në vitin 2006, u shpall fituese e çmimit "Magnesia Litera". Në vitin 2008 botoi librin "Unë jam i uritur".

Më shumë detaje

Në gjendje

$4.50

-20%

$5.63

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Flouku dhe Lila, aventurat tek qiellgërvishtësja
Origjinali: Flouk a Líla, Dobrodružství z mrakodrapu
Gjinia: Roman
Autori: Petra Dvořáková
Shqipëroi: Ani Hafizi
Shtëpia botuese: Ombra GVG
Viti: 2018
Fq. 72
Pesha: 0.227 kg.
ISBN: 978-9928-06-211-6

Mbi autoren

Petra Dvořáková, shkrimtare dhe skenariste çeke, ka lindur në vitin 1977. Për librin e saj të parë "Ëndrra e ndryshuar", botuar në vitin 2006, u shpall fituese e çmimit "Magnesia Litera". Në vitin 2008 botoi librin "Unë jam i uritur".

Ndërsa për librin e parë për fëmijët "Julia midis fjalëve" (2013) u vlerësua me "Gjerdanin e artë" dhe me Çmimin e mësuesve për kontributin në zhvillimin e leximit për fëmijët. Është bashkëautore e programit "Plane" në Radio Televizionin Çek.

Reviews

Write a review

Flouku dhe Lila, aventurat tek qiellgervishtesja, Petra Dvorakova

Flouku dhe Lila, aventurat tek qiellgervishtesja, Petra Dvorakova

Petra Dvořáková, shkrimtare dhe skenariste çeke, ka lindur në vitin 1977. Për librin e saj të parë "Ëndrra e ndryshuar", botuar në vitin 2006, u shpall fituese e çmimit "Magnesia Litera". Në vitin 2008 botoi librin "Unë jam i uritur".

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)