Kategoritë

Botuesit

Autorët

Riko dhe Oskar, detektivet e makaronave, Andreas Steinhofel Shihe të plotë

Riko dhe Oskar, detektivet e makaronave, Andreas Steinhofel

Në fakt, Riko duhej të mbante një ditar pushimesh. Mjaft e vështirë për dikë që e humbet lehtë fillin e kuq – apo ishte jeshil a ndoshta blu? Pastaj kur njihet me Oskarin dhe të dy bashkë bien në gjurmët e rrëmbyesit famëkeq Mister 2000, i bëhet koka shumë rrëmujë.

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Riko dhe Oskar, detektivët e makaronave
Origjinali: Rico, Oscar und die tiefferchatten
Gjinia: Roman
Autori: Andreas Steinhöfel
Shqipëroi: Sokol Mici
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2016
Fq. 220
Pesha: 0.284 kg.
ISBN: 978-9928-219-08-4

Mbi librin

Në fakt, Riko duhej të mbante një ditar pushimesh. Mjaft e vështirë për dikë që e humbet lehtë fillin e kuq – apo ishte jeshil a ndoshta blu? Pastaj kur njihet me Oskarin dhe të dy bashkë bien në gjurmët e rrëmbyesit famëkeq Mister 2000, i bëhet koka shumë rrëmujë. Por, bashkë me Oskarin humbasin madje edhe hijet më të thella, diçka nga tmerri i tyre. Ky është fillimi i një miqësie të mrekullueshme.