Kategoritë

Botuesit

Autorët

Mbreteria Sekrete 2, Lugina e njebrireshit, Rosie Banks Shihe të plotë

Mbreteria Sekrete 2, Lugina e njebrireshit, Rosie Banks

A do munden vajzat të ndihmojnë miqtë e tyre njëbrirësh që ta shpëtojnë vendin magjik mga mijëra njëmijëkëmbësh të uritur?

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

$4.50

Me ulje çmimi!

-20%

$5.63

Titulli: Mbreteria Sekrete 2, Lugina e njebrireshit
Origjinali: Unicorn Valley
Gjinia: Roman
Autori: Rosie Banks
Shqipëroi: Linda Gashi
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2015
Fq. 116
Pesha: 0.158 kg
ISBN: 978-9951-642-43-9

Mbi libri

Eli, Samëra dhe Jasmina janë shumë të lumtura që do ta vizitojnë sërisht Mbretërinë e fshehtë. E liga Mbretëresha Zemërkeqja ka fshehur një rrufe në Luginën e Njëbrirëshit. A do munden vajzat të ndihmojnë miqtë e tyre njëbrirësh që ta shpëtojnë vendin magjik mga mijëra njëmijëkëmbësh të uritur?