Kategoritë

Botuesit

Autorët

Alienet e vegjel pushtuan mesuesen time, Pamela Butchart Shihe të plotë

Alienet e vegjel pushtuan mesuesen time, Pamela Butchart

Izi dhe shoqet e saj janë vërtet të habitura kur zonjusha Xhons fillon të sillet e dashur me to. Sepse ajo është mësuesja që kishte buzëqeshur fshehtazi kur Mejzi Mileri kishte rënë nga karrigia. Dhe pastaj në tryezën e saj shfaqet ai arushi prej pelushi me fjalët "Ti je e bukur" të shkruara në bark.

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Titulli: Alienët e vegjël pushtuan mësuesen time
Origjinali: Baby aliens got my teacher!
Gjinia: Roman
Autori: Pamela Butchart
Shqipëroi: Nikolla Langore
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2017
Fq. 170
Pesha: 0.237 kg.
ISBN: 978-9928-00-199-3

Mbi librin

Izi dhe shoqet e saj janë vërtet të habitura kur zonjusha Xhons fillon të sillet e dashur me to. Sepse ajo është mësuesja që kishte buzëqeshur fshehtazi kur Mejzi Mileri kishte rënë nga karrigia. Dhe pastaj në tryezën e saj shfaqet ai arushi prej pelushi me fjalët "Ti je e bukur" të shkruara në bark.

Zonjusha Xhons nuk është nga ata njerëz që i pëlqejnë arushët prej pelushi, por nga ato që rrejnë qenushët dhe mendojnë se kotelet janë të shëmtuara. Ky është çasti kur ata mendojnë se zonjushën Xhons e kanë pushtuar alienët. Dhe tani ajo përpiqet që t'i shndërrojë edhe ata në alienë. Mbathjani!