Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann Shfaq të madhe

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Produkt i ri

Maksit i ka ardhur në majë të hundës që e treta A gjithmonë rrihet në futboll nga e katërta B. Por në në festën sportive nuk duhet të ndodhë kjo. Në skuadrën e tyre as trajneri më i mirë nuk bën punë, pasi të gjithë grinden me njëri – tjetrin.

Më shumë detaje

Në gjendje

$5.63

-20%

$7.04

Më shumë informacione

Titulli: Maksi dhe futbollistët fitimtarë
Origjinali: Max und die über(unteri)rdischen Kicker
Gjinia: Roman
Autori: Christian Tielmann
Shqipëroi: Ina Metani
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2014
Fq. 96
Pesha: 0.128 kg.
ISBN: 978-9928-02-470-1

Mbi librin

Maksit i ka ardhur në majë të hundës që e treta A gjithmonë rrihet në futboll nga e katërta B. Por në në festën sportive nuk duhet të ndodhë kjo. Në skuadrën e tyre as trajneri më i mirë nuk bën punë, pasi të gjithë grinden me njëri – tjetrin.

Por Maksi që është tip, e gjen zgjidhjen: ai merr maskotën e duhur, me ndihmën e së cilës e treta A bashkohet dhe, ndoshta, mund edhe të fitojë lojën.

Reviews

Write a review

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Maksit i ka ardhur në majë të hundës që e treta A gjithmonë rrihet në futboll nga e katërta B. Por në në festën sportive nuk duhet të ndodhë kjo. Në skuadrën e tyre as trajneri më i mirë nuk bën punë, pasi të gjithë grinden me njëri – tjetrin.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)