Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Kurrizoja i Notre Damit (pershtatje per femije), Viktor Hygo Shfaq të madhe

Kurrizoja i Notre Damit (pershtatje per femije), Viktor Hygo

2438

Produkt i ri

Djaloshi këmbanar, Kuzimodo, gungaç dhe i shëmtuar, ka jetuar gjithmonë i veçuar nga njerëzit në katedralen Notrë Damë të Parisit. Një ditë prej ditësh sheh në rrugë duke vallëzuar ciganen Esmeralda dhe vendos të dalë nëpër qytet, por...

Më shumë detaje

Ne gjendje

$1.69

-20%

$2.11

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Kurrizoja i Notre Damit (përshtatje për fëmijë)
Origjinali: Il Gobbo di Notre Dame
Gjinia: Roman
Autori: Viktor Hygo
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2001
Fq. 48
Pesha: 0.061 kg
ISBN: 978-99927-47-21-8

Mbi librin

Djaloshi këmbanar, Kuzimodo, gungaç dhe i shëmtuar, ka jetuar gjithmonë i veçuar nga njerëzit në katedralen Notrë Damë të Parisit. Një ditë prej ditësh sheh në rrugë duke vallëzuar ciganen Esmeralda dhe vendos të dalë nëpër qytet, por...

Reviews

Write a review

Kurrizoja i Notre Damit (pershtatje per femije), Viktor Hygo

Kurrizoja i Notre Damit (pershtatje per femije), Viktor Hygo

Djaloshi këmbanar, Kuzimodo, gungaç dhe i shëmtuar, ka jetuar gjithmonë i veçuar nga njerëzit në katedralen Notrë Damë të Parisit. Një ditë prej ditësh sheh në rrugë duke vallëzuar ciganen Esmeralda dhe vendos të dalë nëpër qytet, por...

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)