Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Hirushja (pershtatje per femije), Jakob & Wilhelm Grimm Shfaq të madhe

Hirushja (pershtatje per femije), Jakob & Wilhelm Grimm

2435

Produkt i ri

Një vajzë e ëmbël dhe e hirshme jeton me njerkën dhe motrat e gjetura që e shtrëngojnë të punojë gjithë ditën në kuzhinë. Një mbrëmje, falë një magjie, merr pjesë në një ballo të madhe në pallatin mbretëror: tamam aty do të njihet me princin.

Më shumë detaje

$1.69

-20%

$2.11

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Hirushja (përshtatje për fëmijë)
Origjinali: Cenerentola
Gjinia: Përrallë
Autori: Jakob & Wilhelm Grimm
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2001
Fq. 48
Pesha: 0.061 kg
ISBN: 978-99927-47-20-X

Mbi librin

Një vajzë e ëmbël dhe e hirshme jeton me njerkën dhe motrat e gjetura që e shtrëngojnë të punojë gjithë ditën në kuzhinë. Një mbrëmje, falë një magjie, merr pjesë në një ballo të madhe në pallatin mbretëror: tamam aty do të njihet me princin.

Reviews

Write a review

Hirushja (pershtatje per femije), Jakob & Wilhelm Grimm

Hirushja (pershtatje per femije), Jakob & Wilhelm Grimm

Një vajzë e ëmbël dhe e hirshme jeton me njerkën dhe motrat e gjetura që e shtrëngojnë të punojë gjithë ditën në kuzhinë. Një mbrëmje, falë një magjie, merr pjesë në një ballo të madhe në pallatin mbretëror: tamam aty do të njihet me princin.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)