Kategoritë

Botuesit

Autorët

Perralla shqiptare 100 + 1 nate, libri i dyte, Virgjil Muci Shihe të plotë

Perralla shqiptare 100 + 1 nate, libri i dyte, Virgjil Muci

Titulli: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytë
Origjinali: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytë
Gjinia: Përralla
Autori: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 437
Pesha: 0.781 kg
ISBN: 978-99956-704-9-8

Info shtesë

SKU000211

Disponueshëria: Ne gjendje

$13.52

Me ulje çmimi!

-20%

$16.90

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Hija e Maleve, Ernest Koliqi

  Hija e...


  Libri 'Hija e Maleve' nis me novelën 'Nusja e...

 • Proze dhe vargje te zgjedhura 1, Mitrush Kuteli

  Proze dhe...


  Në këtë vëllim janë paraqitur novelat: "Xha...

 • Filmi i Gjeneral Cufos, Gaqo Bushaka

  Filmi i...


  Gaqo Bushaka është një nga autorët më të...

Titulli: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytë
Origjinali: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytë
Gjinia: Përralla
Autori: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 437
Pesha: 0.781 kg
ISBN: 978-99956-704-9-8