Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Nje dashuri sa dy oqeane, Viktor Canosinaj Shfaq të madhe

Nje dashuri sa dy oqeane, Viktor Canosinaj

SKU001879

Produkt i ri

Roman i llojit fantastiko- shkencor, i ndërthurur me probleme sociale. Një grup të rinjsh gjimnazistë, gjatë një ore praktike mësimore nën det, bien robër të një baze të fshehtë ushtarake, nga e cila pritet që së shpejti të nis një sulm për pushtimin e vendit të tyre. Ata kthehen në tokadetas dhe humbasin kujtesën.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$4.51

-20%

$5.64

Add to wishlist

Të dhënat

AutoriViktor Canosinaj

Më shumë informacione

Titulli: Një dashuri sa dy oqeane
Origjinali: Një dashuri sa dy oqeane
Gjinia: Roman
Autori: Viktor Canosinaj
Shtëpia botuese: Dyrrah
Viti: 2007
Fq. 212
Pesha: 0.245 kg.
ISBN: 978-99943-975-7-0

Mbi librin

Roman i llojit fantastiko- shkencor, i ndërthurur me probleme sociale. Një grup të rinjsh gjimnazistë, gjatë një ore praktike mësimore nën det, bien robër të një baze të fshehtë ushtarake, nga e cila pritet që së shpejti të nis një sulm për pushtimin e vendit të tyre.

Ata kthehen në tokadetas dhe humbasin kujtesën. Por njëri prej djemve arrin t"i shpëtojë kurthit të humbjes së kujtesës dhe pas shumë rreziqesh kthehet në atdhe për të njoftuar në lidhje me ekzistencën e bazës.

Reviews

Write a review

Nje dashuri sa dy oqeane, Viktor Canosinaj

Nje dashuri sa dy oqeane, Viktor Canosinaj

Roman i llojit fantastiko- shkencor, i ndërthurur me probleme sociale. Një grup të rinjsh gjimnazistë, gjatë një ore praktike mësimore nën det, bien robër të një baze të fshehtë ushtarake, nga e cila pritet që së shpejti të nis një sulm për pushtimin e vendit të tyre. Ata kthehen në tokadetas dhe humbasin kujtesën.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)