Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Ne rruge, Viktor Canosinaj Shfaq të madhe

Ne rruge, Viktor Canosinaj

SKU001877

Produkt i ri

Është një lloj vazhdimi i romanit "Ata kërkonin lumturinë" dhe trajton pak a shumë të njëjtat probleme, por kësaj here në Greqi, ku njëri nga heronjtë kryesorë të librit "Ata kërkonin lumturinë" shkon për të gjetur nënën e tij, e cila ka rënë viktimë e një krimineli dhe trafikanti droge.

Më shumë detaje

Ne gjendje

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

$2.82

-20%

$3.52

Të dhënat

AutoriViktor Canosinaj

Më shumë informacione

Titulli: Në rrugë
Origjinali: Në rrugë
Gjinia: Roman
Autori: Viktor Canosinaj
Shtëpia botuese: Dyrrah
Viti: 2007
Fq. 144
Pesha: 0.191 kg.
ISBN: 978-99943-938-9-3

Mbi librin

Është një lloj vazhdimi i romanit "Ata kërkonin lumturinë" dhe trajton pak a shumë të njëjtat probleme, por kësaj here në Greqi, ku njëri nga heronjtë kryesorë të librit "Ata kërkonin lumturinë" shkon për të gjetur nënën e tij, e cila ka rënë viktimë e një krimineli dhe trafikanti droge.

Reviews

Write a review

Ne rruge, Viktor Canosinaj

Ne rruge, Viktor Canosinaj

Është një lloj vazhdimi i romanit "Ata kërkonin lumturinë" dhe trajton pak a shumë të njëjtat probleme, por kësaj here në Greqi, ku njëri nga heronjtë kryesorë të librit "Ata kërkonin lumturinë" shkon për të gjetur nënën e tij, e cila ka rënë viktimë e një krimineli dhe trafikanti droge.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)