Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Pianistja belge, Viktor Canosinaj Shfaq të madhe

Pianistja belge, Viktor Canosinaj

SKU001876

Produkt i ri

Ky roman trajton fatin e grave të huaja që u martuan dhe jetuan në Shqipëri gjatë shekullit XX duke kaluar në shumë raste periudha tragjike, burgje e persekutime. Në qendër të romanit është një grua belge që martohet me një avokat.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$4.50

-20%

$5.63

Add to wishlist

Të dhënat

AutoriViktor Canosinaj

Më shumë informacione

Titulli: Pianistja belge
Origjinali: Pianistja belge
Gjinia: Roman
Autori: Viktor Canosinaj
Shtëpia botuese: Dyrrah
Viti: 2008
Fq. 178
Pesha: 0.196 kg
ISBN: 978-99943-975-8-7

Mbi librin

Ky roman trajton fatin e grave të huaja që u martuan dhe jetuan në Shqipëri gjatë shekullit XX duke kaluar në shumë raste periudha tragjike, burgje e persekutime. Në qendër të romanit është një grua belge që martohet me një avokat.

Reviews

Write a review

Pianistja belge, Viktor Canosinaj

Pianistja belge, Viktor Canosinaj

Ky roman trajton fatin e grave të huaja që u martuan dhe jetuan në Shqipëri gjatë shekullit XX duke kaluar në shumë raste periudha tragjike, burgje e persekutime. Në qendër të romanit është një grua belge që martohet me një avokat.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)