Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Monstrat e Rruges se Mimozave, Viktor Canosinaj Shfaq të madhe

Monstrat e Rruges se Mimozave, Viktor Canosinaj

SKU001873

Produkt i ri

Roman i llojit të problemeve sociale, i gërshetuar me aventurë. Ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002. Trajton raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$3.38

-20%

$4.23

Të dhënat

AutoriViktor Canosinaj

Më shumë informacione

Titulli: Monstrat e Rrugës së Mimozave
Origjinali: Monstrat e Rrugës së Mimozave
Gjinia: Roman
Autori: Viktor Canosinaj
Shtëpia botuese: Dyrrah
Viti: 2006
Fq. 160
Pesha: 0.201 kg.
ISBN: 978-99943-938-5-5

Mbi librin

Roman i llojit të problemeve sociale, i gërshetuar me aventurë. Ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002. Trajton raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij.

Por ai arrin t'i bindë ata se nuk ka talent dhe jeta e tij merr një rrjedhë tjetër, sidomos pas përfshirjes rastësore në kapjen e disa banditëve që kanë grabitur një bankë, rrjedhë që vë në provë karakterin e tij.

Reviews

Write a review

Monstrat e Rruges se Mimozave, Viktor Canosinaj

Monstrat e Rruges se Mimozave, Viktor Canosinaj

Roman i llojit të problemeve sociale, i gërshetuar me aventurë. Ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002. Trajton raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)