Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Gruaja e pyllit, Theresa Tomlinson Shfaq të madhe

Gruaja e pyllit, Theresa Tomlinson

SKU001040

Produkt i ri

Meri de Holt, pesëmbëdhjetë vjeçe, ka një arsye të fortë për të ikur nga shtëpia e xhaxhait të saj: familja do ta martojë me një pasanik plak. Meri do të bëhet Mariana, Dama e Gjelbër dhe do të fillojë një jetë të re pranë Gruas së Pyllit.

Më shumë detaje

$6.07

-20%

$7.59

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Gruaja e pyllit
Gjinia: Roman
Autori: Theresa Tomlinson
Shqipëroi: Ilira Shurbani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2002
Fq. 160
Pesha: 0.181 kg
ISBN: 978-99927-47-60-9

Mbi librin

Meri de Holt, pesëmbëdhjetë vjeçe, ka një arsye të fortë për të ikur nga shtëpia e xhaxhait të saj: familja do ta martojë me një pasanik plak. Meri do të bëhet Mariana, Dama e Gjelbër dhe do të fillojë një jetë të re pranë Gruas së Pyllit.

 

Reviews

Write a review

Gruaja e pyllit, Theresa Tomlinson

Gruaja e pyllit, Theresa Tomlinson

Meri de Holt, pesëmbëdhjetë vjeçe, ka një arsye të fortë për të ikur nga shtëpia e xhaxhait të saj: familja do ta martojë me një pasanik plak. Meri do të bëhet Mariana, Dama e Gjelbër dhe do të fillojë një jetë të re pranë Gruas së Pyllit.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)