• Banner

Kafshët e xhunglës

Vështroni faqe më faqe për të gjetur kafshët e xhunglës. Me mollëzat e buta të gishtave të veckël, vogëlushët mund të zbulojnë një botë të lezetshme, duke prekur dhe ndjerë kafshët në çdo faqe.

800 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Kafshët e xhunglës
Seria: Libri im i pare
Gjinia:  Libër me ilustrime për fëmijë 1-7 vjeç
Shqipëruesi: Korab Hoxha
Shtëpia botuese: AEdition
Viti: 2021
Fq. 12
Pesha: 0.36
ISBN: 978-9928-287915
Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Bota e bebes, Trupi

Zbuloni botën e së ardhmes. Për dy vjet mbi 4.5 milionë kopje të librave të kësaj serie janë shitur në të gjithë botën. Librat kanë ilustrime të bukura dhe tekste të shkurtra, që ndihmojnë fëmijët të zbulojnë botën përreth.

Çmimi 620 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Ferma e argëtimit

Kjo është loja që do të bëjë fëmija, teksa do të marrë në duar këtë libër me një dritare, pas së cilës fshihet një personazh lozonjar, i cili pret aty që ai të hapë faqen për ta zbuluar.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)