• Banner

  • Çmim i zbritur
  • I ri

Rozi Revere, inxhiniere, Andrea Beaty

Autori Andrea Beaty dhe ilustruesi David Roberts, dy artistët që fshihen pas librit “Igli Pek, arkitekt”, krijuan një tjetër histori mbresëlënëse për ata që nuk heqin dorë nga pasionet e tyre.

1 000 Lekë
850 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Rozi Revere, inxhiniere

Origjinali: Rosie Revere, engineer

Gjinia: Roman

Autori: Andrea Beaty

Shqipëroi: Anisa Memushi

Shtëpia botuese: Botart

Viti: 2021

Fq. 38

Pesha: 0.425 kg

ISBN: 978-9928-341-11-2

Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Kjo është historia e vajzës Rozi Revere, që ëndërronte të bëhej një superinxhiniere. Autori Andrea Beaty dhe ilustruesi David Roberts, dy artistët që fshihen pas librit “Igli Pek, arkitekt”, krijuan një tjetër histori mbresëlënëse për ata që nuk heqin dorë nga pasionet e tyre.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Aeditions

Perralleza per femije 3 vjec

(0)

Këtu do të njiheni me rosakun që i ndruhet ujit, me lepurushin që ka humbur kukullën e vet, si dhe me lejlekun që s'ia ka ënda të shkojë në shtrat. Ejani dhe zbavituni me ne dhe bëni që ora e përrallëzës të jetë diçka e veçantë për fëmijën tuaj.

Çmimi 425 Lekë Çmimi i zakonshëm 500 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Perralleza me princesha

(0)

Njihuni me princeshë Norën, së cilës nuk i ikën lemza, takohuni edhe me princeshë Lilin dhe dragoin e saj të vogël, ndërkohë që argëtohuni me princeshë Mirën, e cila, falë zotësisë së saj, organizon një shfaqje të bukur në pallatin mbretëror.

Çmimi 425 Lekë Çmimi i zakonshëm 500 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)