• Banner

  • Çmim i zbritur
Libri i binjakeve
  • Libri i binjakeve

Libri i binjakeve

Lindja e një foshnjeje është gjë e rrallë. Po kaq të rralla janë përjetimet në çdo hap duke nisur që nga ekoja e parë e deri në fazat e tjera të rritjes. Është një përvojë emocionuese. Po përfytyroni se sa i madh është ky emocion, kur përvoja është e dyfishtë, me ardhjen në jetë jo të një, por të dy bebeve!

1 500 Lekë
1 275 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Libri i binjakëve, kujtime të paharrueshme (kopertinë e trashë)
Gjinia: Ditar
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2017
Fq. 80
Pesha: 0.751 kg.
ISBN: 978-9928-240-40-8

Mbi librin

Lindja e një foshnjeje është gjë e rrallë. Po kaq të rralla janë përjetimet në çdo hap duke nisur që nga ekoja e parë e deri në fazat e tjera të rritjes. Është një përvojë emocionuese. Po përfytyroni se sa i madh është ky emocion, kur përvoja është e dyfishtë, me ardhjen në jetë jo të një, por të dy bebeve!

Ky libër që keni në duar është krijuar enkas për të përjetësuar çastet e paharrueshme që na dhurojnë fëmijët, që nga ekoja e parë deri në moshën parashkollore. Në të mund të ruani foto, një kartelë shëndetësore, të shkruani për zhvillimin e fëmijëve hap pas hapi... Ia vlen që këtë libër në trajtë ditari ta ketë kushdo, por sidomos fëmijët, thesaret tona të çmuara!

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001596

Botuesi: Te tjere

Princi i vogël (1 book + 2 CD audio), Antoine De Saint-Exupery

(0)

"Princi i vogël", vepra e fundit e autorit të njohur francez A.de Saint-Exupéry (1900-1944) botuar më 1943, pra që në gjallje të tij, përbën një tjetër hap të këtij krijuesi serioz për të përpunuar pikëpamjet e tij mbi botën dhe marrëdhëniet ndërmjet njerëzve e për t'ia parashtruar ato vëmendjes së lexuesve.

Çmimi 1 275 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Aeditions

Rosaku i shemtuar dhe perralleza te tjera

(0)

Përrallat janë pjesë magjike e jetës së çdo fëmije. Në këtë thesar të bukur gjenden 6 më të dashurat prej tyre. Teksa do të uleni të lexoni, do të zbuloni botën e nënujshme të Sirenës së Vogël dhe do të ndiqni Dymbërdhjetë Princeshat Valltare në aventurën e tyre, por do të kënaqeni edhe me gjithë përrallat e tjera të kësaj serie fantastike.

Çmimi 425 Lekë Çmimi i zakonshëm 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Referenca: SKU001783

Botuesi: Aeditions

Mire se erdhe bebush (per djem)

(0)

Ky ditar i pazakontë, tok me hapësirat e veçanta për të vendosur fotografi dhe zarfat për të ruajtur sende që kanë një vlerë të posaçme për ju dhe fëmijën tuaj, është mënyra më e përkryer për të ruajtur të pashlyera detajet më të rëndësishme dhe çastet më të çmuara në jetën e një fëmije.

Çmimi 680 Lekë Çmimi i zakonshëm 800 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)