Kategoritë

Botuesit

Autorët

Fjalori im i pare i Anglishtes, Prof. Dr. Gezim Hadaj Shihe të plotë

Fjalori im i pare i Anglishtes, Prof. Dr. Gezim Hadaj

Fjalori përbëhet nga dy pjesë, anglisht-shqip (6000 fjalë) dhe shqip-anglisht (3000 fjalë). Rubrikat, tabelat gramatikore, shënimet enciklopedike, fjalët e urta, shembujt, figurat e mrekullueshme, e bëjnë këtë fjalor të veçantë. 

Info shtesë

SKU001034

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$20.28

Me ulje çmimi!

-20%

$25.35

libërNga (sasia)Ulja
Fjalori im i pare i Anglishtes, Prof. Dr. Gezim Hadaj3 --$2.54

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

  • Tri kenge zie per Kosoven, Ismail Kadare

    Tri kenge...


    Fusha e Kosovës nën zhegun përvëlues kishte një...

Titulli: Fjalori im i parë i AnglishtesI ilustruaranglisht-shqip shqip-anglisht6 mijë fjalë për pjesën anglisht-shqip3 mijë fjalë për pjesën shqip-anglishtMe përbledhës të foljeve të parregulltaAutori: Prof. Dr. Gëzim HadajShtëpia botuese: Dituria, 2009f. 380Pesha: 0.76 kgISBN: 99927-31-91-5 Mbi librinFjalori përbëhet nga dy pjesë, anglisht-shqip (6000 fjalë) dhe shqip-anglisht (3000 fjalë). Rubrikat, tabelat gramatikore, shënimet enciklopedike, fjalët e urta, shembujt, figurat e mrekullueshme, e bëjnë këtë fjalor të veçantë.