• Banner

  • I ri

Poetë të Komunës së Parisit

4,21 
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Poetë të Komunës së Parisit

Origjinali: Poetë të Komunës së Parisit

Gjinia: Poezi

Shtëpia botuese: Naim Frashëri

Viti: 1969

Fq. 134

Pesha: 0.092 kg 

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Naim Frashëri
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historija e letersise greke, A. Xhuvani

(0)

Libri është në përgjithësi në gjendje të mirë. Faqet janë të zverdhura për shkak të kohës dhe ka disa njolla të vogla (që mund të shihen në kopertinën kryesore) të krijuara nga koha. Lidhja e faqeve është ende e qëndrueshme.

Çmimi 5 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)