• Banner

Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani
  • Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani

Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani

8,90 
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Shpirtin nuk e shes
Gjinia: Romani
Autori: Dhimiter Xhuvani
Shtëpia botuese: Naim Frasheri
Viti: 1988
Fq. 331
Pesha: 0.214 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 5-6, 1973

(0)

Gjurmë të trashëgimisë ilire në toponiminë e sotme të vendit tonë, Hasan Ceka.Arkitektura dhe restaurimi i kishës së Perondisë, Aleksandër Meksi.Kalaja e Vlorës, Apollon Braçe.Kështjella e Bashtovës, Gjerak Karaiskaj.Të dhëna mbi kasollet fshatare në vendin tonë dhe gjurmët e tyre në lashtësi, Koço Zheku.

Çmimi 8,90 
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Gedichte, Martin Camaj

(0)

Në këtë botim janë paraqitur disa poezi të Martin Camajt në gjuhën shqipe dhe gjermane. Lidhja e faqeve të librit është shumë e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet e librit janë në gjendje shumë të mirë. Në faqen e parë dhe të fundit të librit janë disa shkrime.

Çmimi 16,02 
More
Ne gjendje
chat Përshtypjet (0)