• Banner

Nentori 1976, vol.3
  • Nentori 1976, vol.3

Nentori 1976, vol.3

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1976, vol.3
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1976
Fq.228
Pesha: 0.200 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historia e Shqiperise, vol. 2-4

(0)

Vëllimi parashtron historinë e Shqipërisë. Vepra është botuar para vitit 1990 dhe është interesante të shihet mënyra e interpretimit të ngjarjeve historike të popullit tonë nën vijën e partisë – shtet.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)