• Banner

  • Çmim i zbritur
 Nentori 1978, vol.1
  •  Nentori 1978, vol.1

Nentori 1978, vol.1

36,36 SEK
30,91 SEK Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 6 181,81 SEK Çmimi i zakonshëm 7 272,72 SEK
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)