• Banner

  • Çmim i zbritur
 Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni
  •  Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

500 Lekë
425 Lekë Ruaj 15%
Sasia
In Stock

Përshkrimi

Titulli: Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra
Origjinali: Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra
Gjinia: Biografi
Autori: Bardhyl Graceni
Shtëpia botuese:
Viti: 8 Nentori
Fq. 249
Pesha: 0.222 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 5-6, 1973

(0)

Gjurmë të trashëgimisë ilire në toponiminë e sotme të vendit tonë, Hasan Ceka.Arkitektura dhe restaurimi i kishës së Perondisë, Aleksandër Meksi.Kalaja e Vlorës, Apollon Braçe.Kështjella e Bashtovës, Gjerak Karaiskaj.Të dhëna mbi kasollet fshatare në vendin tonë dhe gjurmët e tyre në lashtësi, Koço Zheku.

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)