• Banner

  • Ka mbaruar
Fatosat, Giuseppe Schiro di Maggio
  • Fatosat, Giuseppe Schiro di Maggio

Fatosat, Giuseppe Schiro di Maggio

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Fatosat, trimat të rinj arbëresh apo Arsyeja e gjëravet, pjesa e parë
Gjinia: Poezi
Autori: Giuseppe Schiro' di Maggio
Viti: 1979
Fq. 90
Pesha: 0.131 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fizika, 1941

(0)

Lidhja e faqeve të librit është e mirë. Në dy faqet e para të librit dhe në faqen e fundit është shkruar emri i një personi. Në përgjithësi, libri është në gjendje të mirë.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)