• Banner

Autobiografi, Carlz Darvin
  • Autobiografi, Carlz Darvin

Autobiografi, Carlz Darvin

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Autobiografi
Gjinia: Autobiografi
Autori: Çarlz Darvin
Shqipëroi: Lazër Stani, Margarita Nathanaili
Shtëpia botuese: 8 Nëntori
Viti: 1988
Fq. 160
Pesha: 0.107 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poesie e prose, Migjeni, 1962

(0)

Në këtë botim janë paraqitur disa nga shkrimet më të rëndësishme të Migjenit në italisht si: Këngët e Mjerimit, Këngët e Rinisë, Novelat e Qytetit të Veriut etj. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve të tij është e qëndrueshme.

Çmimi 12,31 GBP
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Konkursi per Hymnin e Flamurit, 1937

(0)

Në këtë libër janë renditur një sërë këngësh të propozuara për himnin e flamurit. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve është e fortë dhe e qëndrueshme. Faqet nuk janë të njollosura nga koha.

Çmimi 69,23 GBP
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)