• Banner

Lidhja Shqiptare e Prizrenit ne dokumentet diplomatike franceze, Gjyltekin Shehu
  • Lidhja Shqiptare e Prizrenit ne dokumentet diplomatike franceze, Gjyltekin Shehu

Lidhja Shqiptare e Prizrenit ne dokumentet diplomatike franceze, Gjyltekin Shehu

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Lidhja Shqiptare e Prizrenit në dokumentet diplomatike franceze (1878 – 1881)
Gjinia: Histori
Autori: Gjyltekin Shehu
Shtëpia botuese: Instituti i Historisë Prishtinë
Viti: 2010
Fq. 186
Pesha: 0.341 kg.
ISBN: 978-9951-409-23-0

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gedichte, Martin Camaj

(0)

Në këtë botim janë paraqitur disa poezi të Martin Camajt në gjuhën shqipe dhe gjermane. Lidhja e faqeve të librit është shumë e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet e librit janë në gjendje shumë të mirë. Në faqen e parë dhe të fundit të librit janë disa shkrime.

Çmimi 13,85 GBP
More
Ne gjendje
chat Përshtypjet (0)