• Banner

Vepra e plote, Migjeni
  • Vepra e plote, Migjeni

Vepra e plote, Migjeni

5,38 GBP
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Vepra e plotë (kopertinë e trashë)
Origjinali: Vepra e plotë
Gjinia: Poezi, novela
Autori: Migjeni
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1988
Fq. 382
Pesha: 0.416 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Botuesi: Te tjere

Poesie e prose, Migjeni, 1962

(0)

Në këtë botim janë paraqitur disa nga shkrimet më të rëndësishme të Migjenit në italisht si: Këngët e Mjerimit, Këngët e Rinisë, Novelat e Qytetit të Veriut etj. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve të tij është e qëndrueshme.

Çmimi 12,31 GBP
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 69,23 GBP
More
Në gjendje
16 other products in the same category:
chat Përshtypjet (0)