Kategoritë

Botuesit

Autorët

Historija e letersise greke, A. Xhuvani Shihe të plotë

Historija e letersise greke, A. Xhuvani

Libri është në përgjithësi në gjendje të mirë. Faqet janë të zverdhura për shkak të kohës dhe ka disa njolla të vogla (që mund të shihen në kopertinën kryesore) të krijuara nga koha. Lidhja e faqeve është ende e qëndrueshme.

Info shtesë

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$56.34

Me ulje çmimi!

-20%

$70.42

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Historija e letërsisë greke për kursin e naltë të Liceut Klasik
Origjinali: Historija e letërsisë greke për kursin e naltë të Liceut Klasik
Gjinia: Letërsi, kritika letrare
Autori: A. Xhuvani
Shtëpia botuese: Botim i Ministris s'Arsimit
Viti: 1941
Fq. 404
Pesha: 0.517 kg.

Mbi librin

Libri është në përgjithësi në gjendje të mirë. Faqet janë të zverdhura për shkak të kohës dhe ka disa njolla të vogla (që mund të shihen në kopertinën kryesore) të krijuara nga koha. Lidhja e faqeve është ende e qëndrueshme.