Libra të krishterë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Dyfish i cliruar, Patricia St. John Shfaq të madhe

Dyfish i cliruar, Patricia St. John

2368

Produkt i ri

Onesimi është skllav. Vetëm një orë, kur dielli është në kulm dhe gjithë të tjerët flenë, Onesimi është i lirë. Ai takon bijën e një tregtari të pasur. Mes tyre lidhet një miqësi e fortë. Megjithatë ai nuk e kupton se ku qëndron liria e vërtetë. Më në fund, Onesimi shpëton dhe gjen lirinë. Ai krijon miq dhe armiq. Ky li

Më shumë detaje

$3.38

-20%

$4.23

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.42 Deri $11.42

Më shumë informacione

Onesimi është skllav. Vetëm një orë, kur dielli është në kulm dhe gjithë të tjerët flenë, Onesimi është i lirë. Ai takon bijën e një tregtari të pasur. Mes tyre lidhet një miqësi e fortë. Megjithatë ai nuk e kupton se ku qëndron liria e vërtetë. Më në fund, Onesimi shpëton dhe gjen lirinë. Ai krijon miq dhe armiq. Ky libër është një nga trillimet më të mira të Patricia St. John.
Titulli: Dyfish i çliruarOrigjinali: Twice freedGjinia: Letërsi e krishterëAutori: Patricia St. JohnShqipëroi: Viola BaynesShtëpia botuese: AEM – Misioni UngjillorViti: 2005Fq. 168Pesha: 0.19 kgISBN: 978-99927-959-3-X Mbi librin Onesimi është skllav. Vetëm një orë, kur dielli është në kulm dhe gjithë të tjerët flenë, Onesimi është i lirë. Ai takon bijën e një tregtari të pasur. Mes tyre lidhet një miqësi e fortë. Megjithatë ai nuk e kupton se ku qëndron liria e vërtetë. Më në fund, Onesimi shpëton dhe gjen lirinë. Ai krijon miq dhe armiq. Ky libër është një nga trillimet më të mira të Patricia St. John.  

Reviews

Write a review

Dyfish i cliruar, Patricia St. John

Dyfish i cliruar, Patricia St. John

Onesimi është skllav. Vetëm një orë, kur dielli është në kulm dhe gjithë të tjerët flenë, Onesimi është i lirë. Ai takon bijën e një tregtari të pasur. Mes tyre lidhet një miqësi e fortë. Megjithatë ai nuk e kupton se ku qëndron liria e vërtetë. Më në fund, Onesimi shpëton dhe gjen lirinë. Ai krijon miq dhe armiq. Ky li