Libra të krishterë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Te ecurit me Perendine, J.C. Ryle Shfaq të madhe

Te ecurit me Perendine, J.C. Ryle

SKU001735

Produkt i ri

Shkurtim i një libri praktik nga një predikues i famshëm angleze mbi parimet e jetës së shenjtë, bindjes dhe rritjes së krishterë. Mësime jashtëzakonisht të qarta.

Më shumë detaje

$2.82

-20%

$3.52

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.35 Deri $9.50

Më shumë informacione

Titulli: Të ecurit me PerëndinëOrigjinali: Walking with GodGjinia: Letërsi e krishterëAutori: J.C. RyleShqipëroi: Bledar KurtiShtëpia botuese: AEM - Misioni UngjillorViti: 2001Fq. 124Pesha: 0.15 kg Mbi librin Shkurtim i një libri praktik nga një predikues i famshëm angleze mbi parimet e jetës së shenjtë, bindjes dhe rritjes së krishterë. Mësime jashtëzakonisht të qarta.  

Reviews

Write a review

Te ecurit me Perendine, J.C. Ryle

Te ecurit me Perendine, J.C. Ryle

Shkurtim i një libri praktik nga një predikues i famshëm angleze mbi parimet e jetës së shenjtë, bindjes dhe rritjes së krishterë. Mësime jashtëzakonisht të qarta.